KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14545421
nr 1454 5421
Per-Erik Hagdahl
(1929-1982), Sverige
Signerad, daterad 78. Akvarell, 21x20 cm, yttermått inklusive ram: 41x38 cm
Per-Erik Hagdahl, svensk bildkonstnär och grafiker född i Stockholm 1929, död 1982.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:01:15
10/3 16:52:11
Per-Erik Hagdahl
Läs mer om Per-Erik Hagdahl